DIKROWERY W LEGNICY TO

BAGAŻNIKI DACHOWE W DIKROWERY

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór bagażników dachowych. Jesteśmy wieloletnim partnerem oraz oficjalnym dystrybutorem bagażników dachowych firmy Taurus oraz Thule. W przypadku firmy Thule jesteśmy jedynym, oficjalnym dystrybutorem w Legnicy.

W naszym punkcie oferujemy profesjonalne porady oraz fachowy montaż bagażnika przez doświadczoną ekipę.

Zapraszamy na strony internetowe naszych partnerów handlowych, znajdziecie Państwo wszystkie dostępne w naszym sklepie modele bagażników i akcesoriów.

Rowery to prawdziwa pasja dla wielu z nas. Przejażdżki poza miastem, często w trudnych i ekstremalnych warunkach to jeden z najlepszych sposobów na spędzanie czasu. Relaksujące są również długie trasy w otoczeniu przyrody, których nie ma w betonowej dżungli. Sprzęt często trzeba dowieźć na wyznaczone miejsce, z którego rozpocznie się przygoda. Bagażniki, haki czy platformy rowerowe to łatwy, a zarazem bardzo bezpieczny sposób na przewóz rowerów.

W naszym asortymencie znajdują się bagażniki odznaczające się wysoką trwałością oraz odpornością na niesprzyjające warunki zewnętrzne. Bagażniki można łatwo zamontować i zdjąć w razie potrzeby.

Dbamy także o różnorodność artykułów, dlatego w ofercie znajdują się bagażniki rowerowe na hakbagażniki rowerowe na dachbagażniki rowerowe na klapę, foteliki do przewozu dzieci, przyczepki dla maluchów.

W naszym punkcie oferujemy profesjonalne porady oraz fachowy montaż bagażnika przez doświadczoną ekipę.

Szukasz wypożyczalni boxów dachowych? odwiedź nas w Legnicy

Bagażniki dachowe - sprzedaż i montaż Legnica, Lubin

POTRZEBUJESZ BAGAŻNIKA DACHOWEGO?

Myślisz o jego zakupie?
A może chcesz wynająć?
Napisz do nas pomożemy
w wyborze oraz montażu.

Specjalnie dla naszych Klientów mamy parking, na którym można przymierzyć i zamontować zakupiony lub wynajęty u nas bagażnik dachowy

Siedziba firmy

DIKROWERY
Jaworzyńska 118,
59-220 Legnica.

GODZINY OBSŁUGI KLIENTA

Otwarcie: 8:00  – Zamknięcie: 18:00

Sobota: 10 –14 
Niedziela: Zamknięte.

Zadaj pytanie w sprawie bagażników dachowych

Podaj swoje imię
podaj email - to pole jest wymagane dla kontaktu
podanie nr. telefonu przyspieszy kontakt